ADV
SportWiadomości
Trending

Akademia: Młodziki 2011 najlepsi w turnieju ROSKOP CUP

W sobotnie popołudnie drużyna Młodzików 2011 udała się do Słomnik na turniej halowy ROSKOP CUP. Oprócz Okocimskiego w rozgrywkach uczestniczyły drużyny: AS Słomniki, Orzeł Sidzina, AP Champions Miechów, Hutnik Kraków oraz JKS Zelków. Zawody były prowadzone w formie ligi (klasyczna punktacja), a same mecze trwał po 15 min.

Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy zaprezentowali się bardzo dobrze.
Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, strzelając przy tym 30 bramek, a tracąc tylko 2 gole. Ponadto najlepszym strzelcem całego turnieju został Hubert Śliwa (10 bramek), a najlepszym zawodnikiem ROSKOP CUP został wybrany Seweryn Sowa. Gratulacje dla Całej Drużyny i Trenera!!!

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Nasze sobotnie plany popsuła nam pogoda bo rano dla zawodników, którzy nie jechali na turniej do Słomnik zaplanowany był sparing z Elitą Brzesko, który miał być rozegrany na orliku. Jeśli chodzi o sam turniej to moi podopieczni zaprezentowali się bardzo dobrze. To co zakładaliśmy sobie przed każdym meczem chłopcy realizowali. Byliśmy skoncentrowani, agresywni mieliśmy bardzo dużo ochoty do gry.
Cała drużyna zasłużyła na pochwalę.

Bo dzięki pracy całej drużyny mieliśmy króla strzelców (Hubert Śliwa) i najlepszego zawodnika w turnieju (Seweryna Sowę). Od poniedziałku zaczynamy kolejny tydzień treningów, a weekend mamy zaplanowany sparing z AP Wojnicz.

W poniedziałek na naszym treningu będziemy gościć Trenerów PZPN z Mobilnego AMO. Będzie to na pewno dla moich zawodników jak i nas Trenerów fajne doświadczenie.”

Wynik:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – LKS Zelków 6-0
Bramki: Arkadiusz Latocha x2, Hubert Śliwa, Krzysztof Drużkowski, Bartłomiej Pabian, gol samo.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Hutnik 7-0
Bramki: Seweryn Sowa x3, Hubert Śliwa, Arkadiusz Latocha, Bartłomiej Pabian, gol samo.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orzeł Sidzina 5-1
Bramki dla OKS: Aleksander Rogóż x2, Hubert Śliwa, Seweryn Kozub, Arkadiusz Latocha.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – AS Słomniki 4-0
Bramki: Hubert Śliwa x4

AP CANPACK Okocimski Brzesko – AP Miechów 8-1
Bramki dla OKS: Hubert Śliwa x3, Arkadiusz Latocha x3, Mikołaj Klecki, Seweryn Sowa.

Kadra: Kacper Guzik, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa, Mikołaj Klecki, Bartłomiej Pabian, Arkadiusz Latocha, Krzysztof Drużkowski, Aleksander Rogóż.

Trener: Arkadiusz Śliwa.

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button