ADV
blank
Wiadomości

Automatyczna bramka do mierzenia temperatury w brzeskim szpitalu

Każda osoba, która wchodzi do szpitala w Brzesku, ze względów bezpieczeństwa musi poddać się pomiarowi temperatury, zdezynfekować ręce oraz wypełnić krótką ankietę.

Aby usprawnić ruch i odciążyć pracowników, którzy zajmowali się wykonywaniem badań, przy głównym wejściu do szpitala stanęła automatyczna bramka do precyzyjnego mierzenia temperatury i dezynfekcji. Dzięki niej każda osoba przychodząca do szpitala szybko i sprawnie przejdzie obowiązkowe procedury bezpieczeństwa.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 rutynowa kontrola temperatury ciała jest konieczną procedurą zapewniającą bezpieczeństwo. Czuły detektor natychmiast zareaguje na temperaturę powyżej 37°C i automatycznie poinformuje o tym. Bezdotykowa procedura gwarantują wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo dla kontrolowanych osób.

Osobom, które z różnych względów nie będą mogły skorzystać z bramki, nadal będzie pomagać pracownik szpitala dyżurujący przy wejściu.

Pamiętajmy również o obowiązku noszenia maseczek w zamkniętych przestrzeniach i zachowaniu dystansu, aby chronić siebie i innych!

SPZOZ Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button