ADV
Powiat BocheńskiWiadomościWideo

Bochnia. Otwarcie Biura Poselskiego posła Wiesława Krajewskiego / zdjęcia / video

Od modlitwy za Ukrainę i pokój na świecie rozpoczęło się w piątek 25 lutego 2022 r. uroczyste otwarcie biura poselskiego Wiesław Krajewski – Posła na Sejm RP. W uroczystości uczestniczyli również Wiceminister Edukacji i Nauki prof. Włodzimierz Bernacki, Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Wójt Gminy Tomasz Gromala, radny sejmiku województwa małopolskiego Piotr Dziurdzia, licznie zgromadzeni samorządowcy z terenu powiatu – Wójtowie, Burmistrzowie oraz radni powiatowi i gminni.

Uroczystego poświęcenia biura poselskiego dokonali ks. Zbigniew Kras Kapelan Prezydenta RP, oraz ks. Tomasz Cwenar z parafii św. Mikołaja w Bochni.

– Mieszkańcy Miasta I Gminy Bochnia, Mieszkańcy powiatu bocheńskiego.
Zapraszam do nowo otwartego biura poselskiego w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 22, które czynne jest od 1 marca 2022r. – poinformował poseł Wiesław Krajewski.

W tym szczególny czasie trudnym i tragicznym dla naszych przyjaciół z Ukrainy, podczas oficjalnego otwarcia została odprawiona modlitwa za Ukrainę i pokój na świecie, autorstwa ks. kapelana Zbigniewa Krasa. Uczestnicy wyrazili solidarność i gotowość niesienia pomocy dla przyjaciół z Ukrainy

Fot. Maciej Mazur
Gmina Lipnica Murowana / Wiesław Krajewski

VIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

Podobne artykuły

Back to top button