ADV
Wiadomości

Borzęcin / Zajęcia szachowe i tańce ludowe. Trwają zapisy

Zespół Pieśni i Tańca „Mali Borzęcanie”

Ruszają zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci w Zespole Pieśni i Tańca „Mali Borzęcanie”. Jeśli Twoje dziecko lubi śpiew, taniec i muzykę to zajęcia w „Borzęcanach” są właśnie dla niego!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 6 maja br. o godz. 16:30 w Domu Kultury w Borzęcinie.

Zapraszamy dzieci przedszkolne w wieku od 5 lat oraz uczniów szkół podstawowych w wieku do 12 lat. Zajęcia bezpłatne, prowadzone będą tak jak do tej pory przez Stanisława Gurgula – muzyka i instruktora tańca ludowego.

Uczestnictwo w zajęciach pozwala na poznanie tańców narodowych, podstaw tańca klasycznego, tańca ludowego w stopniu zaawansowanym oraz zasad śpiewu ludowego.

Przyjdź, zobacz, pokochaj, zostań i działaj z nami!

Zajęcia sfinansowane z budżetu gminy Borzęcin.


Koło szachowe

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie zaprasza na zajęcia gry w szachy osoby, które już grają, jak i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z „królewską grą”.

Zajęcia odbywają się w piątki w świetlicy GOK w Borzęcinie Górnym. Od kilku lat prowadzi je Mariusz Urbański. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia bezpłatne.

Gra w szachy doskonali pamięć, uwagę, rozwija zdolność koncentracji i logicznego myślenia, pozwala kształtować pozytywne cechy osobowości, właściwe reagowanie zarówno na sukcesy, jak i porażki. Uczestnicy zajęć biorą udział w turniejach i zdobywają szachowe kategorie. Najbliższy termin spotkania, piątek 6 maja br. godz. 18:00.

Zapraszamy, dołącz do nas!

Zajęcia sfinansowane z budżetu gminy Borzęcin.

borzecin.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button