ADV
Wiadomości
Trending

Brzescy kryminalni zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

Brzescy policjanci każdego dnia wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania osób, które chcąc uniknąć kary za swoje czyny ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnich dniach funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego brzeskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi.

11 kwietnia 2024 r. w godzinach rannych policjanci Wydziału Kryminalnego w Jadownikach dostrzegli ściganego listem gończym 25-latka. Mężczyzna od miesiąca był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Brzesku do odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. 25-latek został osadzony w jednym z zakładów karnych.

Dzień wcześniej, 10  kwietnia 2024 r. policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był ścigany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Mężczyzna był też poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Busku Zdroju do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za znieważanie funkcjonariusza. Mężczyzna został przetransportowany do zakładu karnego.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki Policji prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP w Brzesku

Podobne artykuły

Back to top button