ADV
ReligiaWiadomości
Trending

Brzeska schola Ziarenka Nadziei z koncertem w Krynicy

W niedzielę 22 stycznia 2023 roku Schola Ziarenka Nadziei wyjechała do Krynicy, odpowiadając tym samym na zaproszenie Proboszcza parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego.

– „Ja dziękuję za „dziś” i zapraszam serdecznie już teraz „jutro”, czyli w zimie, w okresie bożonarodzeniowym z koncertem kolęd i pastorałek” powiedział Ks. Jan Wnęk 17 lipca 2022 r., na zakończenie koncertu będącego podsumowaniem ubiegłorocznych letnich warsztatów muzycznych jakie dzieci ze Scholi spędziły właśnie w Krynicy.

Galeria zdjęć <==

Przed rozpoczęciem Mszy św. dla przybyłych parafian i gości wypoczywających w tej uzdrowiskowej miejscowości Ziarenka wykonały kilka utworów o bożonarodzeniowej tematyce. Podczas Mszy św. zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy. Po mszy przyszedł czas na koncertem pt. Bóg w sercu rodzi się, który zebrana publiczność nagrodziła brawami.

Ks. Jan w krótkim podsumowaniu powiedział, że drzwi tamtejszego kościoła są dla Ziarenek zawsze otwarte i zaprasza jeśli tylko dzieci będą gdzieś w okolicy. Bardzo miłą niespodzianką, było zaproszenie na przepyszny obiad.

Na tym miejscu Ziarenka Nadziei wraz z opiekunami składają serdeczne podziękowania Ks Proboszczowi Janowi Wnękowi za zaproszenie, gościnność, każde dobre słowo i otwarte serce. Wyrazy wdzięczności płyną także w kierunku całej wspólnoty parafialnej za wspólną modlitwę, obecność na koncercie i wszelkie przejawy życzliwości.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku

blank

Podobne artykuły

Back to top button