ADV
SportWiadomości
Trending

Brzesko. Futsal: Awans dziewczynek w kategorii U15 / zdjęcia

Sekcja dziewczęca Okocimskiego Brzesko awansowała do III rundy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U15. Zespół II rundę zakończył na czwartym miejscu mając na swoim koncie 2 punkty, mimo to wynik ten pozwolił drużynie awansować do kolejnej rundy.

Paweł Duda (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Na pewno turniej był na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Wszyscy na papierze byli znacznie mocniejsi, a myśmy zagrali 3 fajne i równe mecze. Przydarzyło się nam również jedno słabsze spotkanie, które mocno się pewnie ułożył tym, że straciliśmy bramkę w pierwszej akcji. Ogólnie dziewczyny grały mądrze, nie zapominały, żeby się ustawiać po stracie piłki. Na pewno musimy jeszcze zwracać uwagę na rozwiązania kiedy już piłkę odzyskujemy.  Rywale byli mocno wymagający i dużo bardziej uznani na arenie też już krajowej”.

Kadra: Emilia Płachta, Wiktoria Tworzydło, Wiktoria Bochenek, Amelia Miterka, Martyna Chudyba, Aleksandra Kleśny, Aleksandra Nowak, Magdalena Kołodziej, Kornelia Biedroń.

Wynik:
AP CANPACK Okocimski – Wierzbowianka II Wierzbno 1-1
Bramka dla OKS: Amelia Miterka
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Staszkówka Jelna 1-1
Bramka dla OKS: Wiktoria Tworzydło
AP CANPACK Okocimski Brzesko – FC Tarnowem 0-6
AP CANPACK Okocimski Brzesko –  Beniaminek Krosno 0-1.

Tabela:
1. Wierzbowianka II Wierzbno 10 pkt
2. Beniaminek Krosno 9 pkt
3. Gmina Tarnów 4 pkt
4. AP CANPACK Okocimski Brzesko 2 pkt
5. Staszkówka Jelna 2 pkt

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button