ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko / Sukces akcji Mikołajki z Fizjoterapeutą

Mikołajki z Fizjoterapeutą, zorganizowane 6 grudnia 2022 r. przez fizjoterapeutki pracujące z pacjentami brzeskiego szpitala zakończyło się sukcesem. Z bezpłatnych konsultacji i badań fizjoterapeutycznych skorzystało 22 dzieci!

Galeria zdjęć <==

Inicjatorką wydarzenia była specjalistka fizjoterapii dr Karolina Szymura, która na co dzień usprawnia pacjentów Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej. W akcję włączyły się mgr Anna Dębińska, Kierownik Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci oraz technik fizjoterapii Bernadetta Palińska-Biel, które poświęciły swój czas i wiedzę, aby wspomóc najmniejszych pacjentów i ich rodziców.

Rodzice mogli skorzystać z darmowych konsultacji i porad fizjoterapeutycznych, a także instrukcji dotyczących odpowiednich ćwiczeń i profilaktyki dla dzieci.

Ewa Chmielarz -Żwawa, Zastępca Dyrektora ds. Administracji Medycznej i Pielęgniarstwa osłodziła uczestnikom udział w spotkaniach, rozdając słodki mikołajkowy poczęstunek.

– Dziękujemy Paniom Fizjoterapeutkom za zaangażowanie, a uczestnikom wydarzenia za ich obecność! Mamy nadzieję, że wszystkie porady przyczynią się do poprawy zdrowia i kształtowania dobrych nawyków u małych pacjentów! – czytamy na stronie internetowej brzeskiego Szpitala Powiatowego.

SPZOZ Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button