ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko. Święty Mikołaj w asyście policjantów i pracowników brzeskiej Policji z wizytą u wychowanków Domu Pomocy Społecznej / zdjęcia

Jak co roku z początkiem grudnia św. Mikołaj ma pełne ręce roboty. Szczególnie pamięta o tych, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami i trudnościami. Chcąc sprawić radość potrzebującym Mikołaj w asyście policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku, aby obdarować ich prezentami.

Ogromna radość w oczach podopiecznych Domu Pomocy Społecznej to najlepszy dowód na to, że warto pomagać. Policjanci i pracownicy brzeskiej jednostki Policji już kolejny rok wspomagają świętego Mikołaja i przygotowują prezenty dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku. Wczoraj, tj. 5 grudnia Mikołaj w asyście policjantów podjechał pod placówkę. Wychowankowie z niecierpliwością wyczekiwali na tę wizytę. Nie kryli radości widząc z okien wysiadającego z radiowozu Mikołaja. Każdy wychowanek otrzymał upominek. Uścisków i zdjęć z ulubieńcem dzieci nie było końca. Mikołaj nie zapomniał również o osobach, które codziennie są przy potrzebujących i troszczą się o nich.
Święty Mikołaj dziękuje wszystkim pomocnikom – policjantom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, którzy po raz kolejny wsparli inicjatywę i pokazali jak ogromne serca mają.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button