ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości

Brzesko. „Tu Jest Przyszłość” – wizyta parlamentarzystów oraz spotkanie z mieszkańcami

15 maja br. (poniedziałek) do naszego województwa zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”.

Spotkają się z mieszkańcami, we wszystkich powiatach Małopolski. Parlamentarzyści KO pojawią się również w powiecie brzeskim.

Nasz powiat odwiedzą m.in. posłanka na Sejm RP Małgorzata Kidawa – Błońska, posłanka na Sejm RP Anna Wojciechowska oraz poseł na Sejm RP Marek Krząkała.

Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Brzeska oraz powiatu brzeskiego, zaplanowane na 15 maja br. o godz. 17.30 w Auli w budynku Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców  w Brzesku (32-800 Brzesko, ul. Ogrodowa 3).

Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

– W ramach akcji organizujemy spotkania otwarte, prawdziwe i szczere, niereżyserowane, to nas odróżnia od naszej konkurencji politycznej, każdy będzie mógł zadać pytanie, każdy będzie mógł na to spotkanie wejść. Serdecznie zapraszam. – dodaje Łukasz Pasierb, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w powiecie brzeskim.

PLAKAT

KO

Podobne artykuły

Back to top button