ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko / W niedzielę kiermasz ciast dla Marcelka / 11 kwietnia 2021 r.

W niedzielę 11 kwietnia 2021 r. o godzinie 10.00 na brzeskim rynku obok fontanny  rozpocznie się kiermasz oraz zbiórka do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Marcelka Kubali.

Marcelek jest już po operacji przeszczepu wątroby – jednak nadal brakuje około 100 tysięcy złotych na jego dalszą rehabilitację. Pomóżmy zebrać brakującą kwotę.

Pogoda jest dzisiaj bardzo przyzwoita (jak na kwiecień przystało) – dlatego zapraszamy do zaplanowania spaceru na brzeski rynek oraz wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Warto również dobrym słowem podziękować wolontariuszom zaangażowanym w to wydarzenie. To kolejny weekend gdy niestrudzenie organizują kiermasz dla Marcelka.

Słodkości, różne przysmaki oraz rękodzieło przygotowane zostało m. in. przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz ludzi dobrej  z terenu Powiatu Brzeskiego. Ich pomoc pozwoli zebrać jak największą część brakującej kwoty.

Serdecznie zachęcamy do wybrania się na brzeski rynek i włączenie się chociażby przez najmniejszy datek, zakup prezentu czy też smakołyków.

To co dzieje się na brzeskim rynku można zobaczyć okiem kamery internetowej.

Kamera internetowa Rynek Brzesko <==


IB

📣📣 📣📣UWAGA 📣📣📣📣

ZAPRASZAMY NA KIERMARSZ MARCELKOWY

📌📌11 KWIETNIA -NIEDZIELA 📌📌
📍📍OD GOD.10.00📍📍
❗❗BRZESKO -RYNEK (przy fontannie)❗❗

💟💟KIERMARSZ NA KTÓRYM KAŻDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE💟💟

Opublikowany przez Sztab Marcelkowy Środa, 7 kwietnia 2021

Podobne artykuły

Back to top button