ADV
SportWiadomościWideo
Trending

Charytatywny Piknik Strzelecki w Bielczy / zdjęcia i video

W niedzielę 3 września 2023 r. Stowarzyszenie „Braterstwo Broni – Tobie Ojczyzno” wraz z Urzędem Gminy Borzęcin zorganizowało Charytatywny Piknik Strzelecki w Bielczy.

W zawodach strzeleckich wzięło udział ponad 100 osób. Na najlepszych strzelców czekały atrakcyjne nagrody (m.in. skok spadochronowy, zestawy do czyszczenia broni firmy Riflex). Piknik był doskonałą okazją do zapoznania się z obsługą broni, doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, a także uczestnictwa w zajęciach praktycznych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie brakło pokazów nowoczesnego sprzętu wojskowego polskiej produkcji oraz stoisk, na których prezentowali się przedstawiciele służb mundurowych – w tym Wojsk Obrony Terytorialnej i Służby Więziennej.

Przygotowano również szereg atrakcji strzeleckich dla najmłodszych. Mogli oni spróbować swoich umiejętności w strzelaniu z ASG, a także skorzystać z przejażdżek pojazdami terenowymi.

Na przełomie września i października przedstawiciele stowarzyszenia „Braterstwo Broni – Tobie Ojczyzno”  zawiozą do Lwowa transport środków medycznych z przeznaczeniem dla Polaków walczących w obronie Ukrainy. Jednocześnie organizatorzy zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce na ten cel.

Jeżeli chcecie dołączyć się do akcji ,,Pomocy Polakom walczącym na Ukrainie”- prosimy o wpłaty na nr konta stowarzyszenia 41 2490 0005 0000 4530 1390 9241 z dopiskiem „akcja charytatywna – piknik strzelecki”.


foto: Maciej Mazur
IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button