ADV
Wiadomości

Ciepło popłynęło do mieszkańców Brzeska / 8 października 2020 r.

W czwartek 8 października 2020 r. Miejskie Przedsiębiorstwo energetyki Cieplnej poinformowało mieszkańców o rozpoczęciu ogrzewaniu budynków za pośrednictwem miejskiej sieci ciepłowniczej.

– Jednocześnie przypominamy, iż warunkiem włączenia ogrzewania w pozostałych budynkach jest wystąpienie Zarządcy lub Właściciela budynku z pisemnym wnioskiem o rozpoczęcie sezonu grzewczego. W związku z tym, pozostałym Odbiorcom, Klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym ciepło będziemy dostarczać sukcesywnie, zgodnie z otrzymywanymi zgłoszeniami – informuje w komunikacie MPEC Brzesko.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Brzesku świadczy usługi w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z źródeł własnych: jednej kotłowni węglowej i osiemnastu kotłowni gazowych. Łączna długość sieci ciepłowniczej jakie obsługuje MPEC Brzesko wynosi około 12,07 km.

Głównym odbiorcą ciepła są zasoby mieszkaniowe Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Brzesku, a następnie zakłady przemysłowe, szkoły i obiekty użyteczności publicznej. Spółka dostarcza także ciepło do budynków jednorodzinnych na terenie miasta.

MPEC BRZESKO / IB

Podobne artykuły

Back to top button