SportWiadomości
Trending

Dawid Lizak zawodnikiem Okocimskiego Brzesko

Miło nam poinformować, że kolejnym „nowym” zawodnikiem Okocimskiego został dobrze znany brzeskiej publiczności Dawid Lizak. 24-letni napastnik wrócił do „Piwoszy” po rocznej przerwie występując ostatnio w GKS Drwinia.

Popularny „Lizu” ostatni raz występował w szeregach Okocimskiego w sezonie 2021/2022. Wówczas na szczeblu czwartoligowym zanotował 32 spotkania spędzając na murawie 2787 minut. W tym czasie zawodnik zdobył 12 goli oraz ukarany został siedmioma żółtymi, oraz jedną czerwoną kartką.

Ostatnie pół roku Dawid spędził w V-ligowej GKS Drwini, w której rozegrał 12 spotkań notując 581 minut. Ponadto zawodnik zanotował dwie bramki oraz upomniany został czterema żółtymi kartkami.

Ostatnim meczem Dawida Lizaka w „biało-zielonych” barwach było spotkanie w ramach 33. kolejki IV. ligi gr. wschodniej w sezonie 2021/2022. Wówczas na własnym stadionie Okocimski podejmował Watrę Białka Tatrzańska, którą ostatecznie pokonał wynikiem 2:0.