ADV
Wiadomości
Trending

Dębno. Kolejna kadencja dla wójta Wiesława Kozłowskiego

7 kwietnia 2024 r. w całej Polsce odbyły się wybory samorządowe. Był to ważny czas dla demokracji, ponieważ to obywatele mieli możliwość wyboru swoich przedstawicieli na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Tego dnia wybrano radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Powiatu, Gminny oraz zdecydowano, kto przez najbliższe 5 lat będzie wójtem gminy Dębno.

W wyborach samorządowych o stanowisko wójta gminy Dębno ubiegało się 3 kandydatów – dotychczasowy wójt Wiesław Kozłowski, Józefa Kęsek oraz Grzegorz Przybyło.

Zdecydowana większość mieszkańców wybrała, że ich reprezentantem będzie sprawujący już to stanowisko Wiesław Kozłowski, który uzyskał wynik 62,36%, Józefa Kęsek otrzymała 27,13%, natomiast Grzegorz Przybyło zdobył 10,51%.

– Dziękuję za udział w tym demokratycznym przedsięwzięciu oraz za zaufanie, jakim zostałem przez Państwa obdarzony. Będę pracować nieustannie, aby dalej służyć wszystkim mieszkańcom, najlepiej jak potrafię. Razem będziemy kontynuować rozwój naszej gminy i dążyć do lepszej przyszłości dla nas wszystkich – mówi wójt Wiesław Kozłowski.

Frekwencja w gminie Dębno wyniosła 53,48%.

Wyniki gla

Podobne artykuły

Back to top button