ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Dębno. XVII Turniej Sportowy Przedszkolaków / zdjęcia

11 czerwca 2024 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbył się XVII Turniej Sportowy Przedszkolaków, którego organizatorami była Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich i Gmina Dębno. Patronat Honorowy nad całym wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Mali Olimpijczycy z 10 przedszkoli z Gminy Dębno dzielnie walczyli o Puchar Wójta Gminy Dębno i tytuł najlepszego sportowca. Rywalizacja odbyła się w 6 konkurencjach: rozrzucanie i zbieranie woreczków, bieg do szarfy, toczenie piłki pomiędzy pachołkami, rzut do celu, tor przeszkód, wyścig.

Zwycięzcami Turnieju zostały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej, drugie miejsce zdobyło Niepubliczne Przedszkole „Złota Rybka” w Woli Dębińskiej a trzecie miejsce wywalczyły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Sufczynie. Najlepszym sportowcem turnieju został Kornel Brzyk z Niepublicznego Przedszkola ” Bajkowa Kraina” w Sufczynie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom: Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie, Przedszkole Publiczne w Łoniowej, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Sufczynie, Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II, Niepubliczne Przedszkole ” Złota Rybka” w Woli Dębińskiej, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.

Na zakończenie sportowych zmagań odbyła się ceremonia rozdania pamiątkowych medali dla każdego dzielnego przedszkolaka biorącego udział w turnieju.

Gmina Dębno

blank

Podobne artykuły

Back to top button