ADV
KulturaWiadomości
Trending

Dita von Teese oraz Alek Paliński w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN

W  środę 17 maja 2023 r. w porannym programie Dzień Dobry TVN został wyemitowany wywiad z amerykańską tancerka burleski Ditą von Teese.

Do rozmowy z artystką prowadzonej przez reporterkę Dzień Dobry TVN Sandrzę Hajduk-Popińską dołączył niespodziewany gość – pochodzący z Brzeska Alek Paliński. Od wielu lat mieszka on w Stanach Zjednoczonych i tam rozwija swoją karierę, występując podczas koncertów wielu światowej sławy gwiazd, w tym m.in. z Dity von Teese.

Gwiazda jest też jedną z najbardziej tajemniczych postaci w show biznesie. Na czym polega jej fenomen? Jaka jest prywatnie? Posłuchajcie rozmowy, którą przeprowadziła z nią reporterka Dzień Dobry TVN.

5 minutowe nagranie w programie Dzień dobry TVN <==

Kim jest Dita von Teese? To amerykańska tancerka burleski, modelka, aktorka, autorka i projektantka mody. Przypisuje się jej ponowne spopularyzowanie burleski, któremu zawdzięcza przydomek „Królowa burleski”. Dita von Teese zaczęła swoja karierę w show-biznesie w wieku 19 lat. Zasłynęła jako striptizerka, ale szybko wypracowała swój własny styl, który uczynił z niej gwiazdę. Dziś uważana jest za ikonę mody. Z seksu uczyniła sztukę.


Foto: Dzień dobry TVN
Dzień dobry TVN / IB

Podobne artykuły

Back to top button