ADV
Wiadomości

Druhna z OSP Szczepanów na jeden dzień zostanie strażakiem w OSP Szczurowa

Czy marzyliście o tym aby zostać strażakiem? W ramach XXX Finału WOŚP można było wylicytować taką właśnie atrakcję. Jednostka OSP Szczurowa wyszła z inicjatywą spędzenia jednego dnia w swoich szeregach. Oczywiście wczesniej należało wygrać licytację.

Wieczorem, w niedzielę 30 stycznia 2022 r., na kilka godzin przed zakończeniem terminu licytacji pojawiła się oferta w wysokości 360 zł. Złożyła ją druhna z OSP Szczepanów! Podobnie jak OSP Szczurowa – jednostka OSP Szczepanów od lat funkcjonuje w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Druhna Ola jest znana ze swojego zaangażowania w funkcjonowanie jednostki ze Szczepanowa.

A co przygotowali druhowie z OSP Szczurowa? Osoba, która wygrała licytację, razem z osobą towarzyszącą ma zapewnione m.in. zapoznanie z remizą OSP oraz posiadanym wyposażeniem, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika medycznego, udział w zainscenizowanej akcji gaśniczej w otwartym terenie, udział w zainscenizowanym pożarze wewnętrznym, udział w akcji ratowniczej podczas zainscenizowanego wypadku drogowego, udział w ćwiczeniach na wodzie z użyciem łodzi motorowych w okresie letnim.

Podczas całego dnia zwycięzcy będzie mieli zapewniony instruktaż oraz pomoc druhów OSP Szczurowa, którzy zadbają o jak najlepszą atmosferę oraz masę wrażeń.

W tym roku Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zwycięska oferta


IB / OSP Szczurowa

Podobne artykuły

Back to top button