ADV
Powiat BocheńskiWiadomościWideo
Trending

Dzieci ze SOSW w Bochni oczarowały występem z okazji walentynek / zdjęcia / video

Z okazji walentynek, dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bochni zaprezentowały swój talent i kreatywność na scenie sali teatralnej. Był to niezapomniany wieczór pełen emocji, radości i niespodzianek. Dzięki takim wydarzeniom uczymy się, że prawdziwa siła tkwi w różnorodności i akceptacji.

Nieoczekiwanym gościem tego magicznego wydarzenia był Biały Miś, który w rytm wiecznie żywych miłosnych szlagierów tańczył z dziećmi, przytulał i rozdawał Walentynki. Walentynkowe przesyłki, które trafiały do rąk szczęśliwych odbiorców, były wyrazem serdeczności, ale również symbolizowały miłość i wzajemne wsparcie.

Dodatkową niespodzianką były przepiękne pary taneczne, których występ poruszał do głębi, wzruszając do łez. Ich piękny, nastrojowy taniec przypieczętował magię tego wyjątkowego wieczoru. Chłopcy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wzruszyli wszystkich swoim wykonaniem utworu „Dziewczyn, które mam na myśli…”, prezentując nie tylko talent, lecz także ogromne serce i determinację.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do celebrowania miłości, ale również do wyrażenia wdzięczności za różnorodność oraz za siłę więzi społecznej, która łączy nas wszystkich.

sp

blank

Podobne artykuły

Back to top button