ADV
Wiadomości

Dzień Seniora w Łysej Górze / zdjęcia

W minioną sobotę 22.10.2022 r. w gościnnych progach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze odbyła się kolejna już edycja łysogórskiego Dnia Seniora.

Galeria zdjęć <==

Bardzo licznie zgromadzenie najstarsi mieszkańcy miejscowości mieli okazję nie tylko do spotkania i rozmów, ale również do podziwiania występów artystycznych w wykonaniu młodzieży szkolnej, odradzającego się zespołu ,,Kamionka” oraz znakomitej grupy śpiewaczej ,,Uszwianie”.

Motorem napędowym wydarzenia była jak zawsze sołtys Bożena Sacha, która spotkania dla seniorów organizuje w Łysej Górze już od 2009 roku. Bardzo miłym akcentem była obecność  poseł Józefy Szczurek-Żelazko oraz Starosty brzeskiego Andrzeja Potępy, który wyrazili swój głęboki szacunek i uznanie dla dorobku, wiedzy i doświadczenia najstarszego pokolenia łysogórzan. W spotkaniu udział wzięli również między innymi ks. proboszcz Krzysztof Szkarłat, przewodniczący Rady Gminy Dębno Piotr Matura, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Artur Potępa oraz prezes OSP Łysa Góra Bogdan Bibro.

Wspaniała rodzinna atmosfera, smaczny poczęstunek oraz upominki przekazane każdemu z seniorów dopełniły obraz tego niezwykle sympatycznego wydarzenia.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button