ADV
Kultura
Trending

Estrada młodych – występ Gabrieli Padło w Winnicy Janowice

10 sierpnia 2021 r. na terenie ,,Winnicy Janowice” odbył się koncert pt.: ,,Estrada Młodych”, zorganizowany przez Vitis Music Sfera Festival, na którym wystąpiło wielu utalentowanych młodych artystów. Wśród nich znalazła się Gabriela Padło- uczennica Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, a jednocześnie klarnecistka Orkiestry Dętej OSP Szczurowa.

– Serdecznie gratulujemy Gabrieli oraz Jej Rodzicom wspaniałego osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów na artystycznej drodze – gratulują strażacy z OSP Szczurowa.

Gabriela Padło jest uczennicą 3. klasy II stopnia Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie w klasie Dominika Chrobaka. Podczas występu wykonała utwór „Sielanka” Zděnea Fibicha. Akompaniowała jej Dobrochna Biedrońska.

ESTRADA MŁODYCH to koncert w wykonaniu dzieci — uczniów szkół muzycznych z Województwa Małopolskiego w trakcie

Vitis Music Sfera Festival to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, jedyny w Polsce festiwal, który odbywa się na szczycie winnicy. Ideą przedsięwzięcia jest prezentowanie i łączenie różnych gatunków muzyki — od klasycznej poprzez jazzową do rozrywkowej. Janowicki festiwal promuje nie tylko artystów z kraju i ze świata, ale również bogactwo geograficzne i kulturowe Małopolski. IV edycja Vitis Music Sfera Festival odbywał się od 6 do 15 sierpnia 2021 roku. Przez 7 dni odbywały się koncerty na żywo, podczas których wystąpili zarówno artyści uznani i koncertujący na całym świecie, jak i młodzi, wybitnie uzdolnieni artyści z Województwa Małopolskiego.


foto: Jacek Jaskulski Fotografia
IB /OSP Szczurowa / festival.vitismusicsfera.pl

Podobne artykuły

Back to top button