ADV
Wiadomości

Festyn Rodzinny w Jastwi / 16 lipca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 16 lipca 2022 r. na kolejne rodzinne wydarzenie w Gminie Dębno, tym razem – Festyn Rodzinny w Jastwi.

Wokół budynku Dębińskiego Centrum Kultury, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla małych i dużych Dla najmłodszych będą „dmuchańce”, uśmiechnięte animatorki z grami i zabawami, kula sferyczna, malowanie twarzy, strzelanie z łuku, lody, wata cukrowa i popcorn.

Dodatkowo druhowie OSP Jastew, przygotowali strażacką niespodziankę dla najmłodszych. Można także zabrać własne koce, by w cieniu drzew w piknikowej atmosferze, miło spędzić to sobotnie popołudnie i wieczór.

Od 17:00 na plenerowej scenie przed DCK, będą prezentować się także młodzi wykonawcy ogniska muzycznego Dębińskiego Centrum Kultury.

Na przybywających gości będą czekały także gastronomiczne stoiska, po to, by po tej pysznej strawie, mieć energię na taneczną imprezę z zespołem, która rozpocznie się o godz. 19:00

Organizatorami festynu są: Gmina Dębno, Dębińskie Centrum Kultury we współpracy z OSP Jastew. Dodatkowo Rada Sołecka w Jastwi, Komitet Organizacyjny wsi Jastew i Koło Gospodyń w Jastwi organizują w ramach tego festynu spotkanie dla Seniorów z sołectwa Jastew.

Serdecznie zapraszamy!

gminadebno.pl

Podobne artykuły

Back to top button