ADV
Wiadomości

Finał Plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Wiejską Małopolski 2020 – zagłosuj na gminę Borzęcin

Rusza finałowa walka o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020.

Od poniedziałku 29 czerwca, a dokładniej od godziny 20:00 przez trzy tygodnie wybierana będzie najlepsza spośród szesnastu gmin, które w ośmiu głosowaniach eliminacyjnych zdobyły największą ilość głosów. Zachęcamy do głosowania na gminę Borzęcin, jednego z finalistów plebiscytu. Głosowanie jest bezpłatne i zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Głosować można wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny. Wielki Finał zakończy się w niedzielę 19 lipca o godzinie 21, a wyniki podane zostaną w poniedziałek 20 lipca.

Regulamin głosowania znajduje się pod tym LINKIEM <==. Trzy najlepsze gminy otrzymają tytuł, okolicznościową statuetkę, dyplom oraz darmową kampanię reklamową na łamach naszego portalu i w mediach społecznościowych:

I MIEJSCE – WARTOŚĆ 15 000 ZŁOTYCH – JEDEN ROK
II MIEJSCE – WARTOŚĆ 5 000 ZŁOTYCH – PÓŁ ROKU
III MIEJSCE – WARTOŚĆ 2 000 ZŁOTYCH – KWARTAŁ

Głosowanie rozpoczyna się o godzinie 20:00 w poniedziałek 29 czerwca i o tej porze na stronie organizatora pojawi się sonda. Koniec głosowania przewidziano na niedzielę 19 lipca (godzina 21:00).

Głosowanie – ankieta <==

Głosowanie w eliminacjach oraz finale polega na wyborze w ankiecie jednej gminy z danego regionu. Głosujemy raz na 24 godziny, więc możemy zagłosować wiele razy.

 

W Wielkim Finale o główne nagrody w kategorii Najpiękniejsza Gmina Wiejska rywalizują:

Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Lipnica Wielka na Orawie
Gmina Bystra-Sidzina
Zawoja
Gmina Wielka Wieś
Gmina Gdów
Gmina Pcim
Gmina Siepraw
Gmina Borzęcin
Gmina Łapanów
Gmina Skrzyszów
Gmina Gromnik
Gmina Łącko
Gmina Gródek nad Dunajcem
Gmina Gołcza
Gmina Trzyciąż

Podobne artykuły

Back to top button