ADV
Wiadomości
Trending

Finał WOŚP 2021 w Brzesku

Ponad 100 tysiecy złotych zebrał brzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostateczne przeliczenia wciąż jeszcze trwają, ale już dziś możemy powiedzieć sobie szczerze, że ten wynik jest niewiarygodnym sukcesem, biorąc pod uwagę, jak wiele przeciwności musieli pokonać organizatorzy.

Kwestę na ulicach miasta i okolicznych miejscowości prowadziło 99 wolontariuszy.

Mimo braku możliwości organizacji koncertów i występów z publicznością sztab MOK Brzesko stanął na wysokości zadania – mogliśmy je śledzić online. Oczywiście nie było to zbyt komfortowe zarówno dla artystów, jak i widzów. Jednak miejmy nadzieję, że za rok finał odbędzie się w formie jaką znamy z lat ubiegłych. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji zobaczyć co przygotowali brzescy artyści w ramach programu „orkiestrowego” polecamy sprawdzić profil MOK Brzesko <==

– Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za wasze otwarte serca, upór i chęć do działania – mówią organizatorzy sztabu WOŚP w brzeskim MOKu.

W 2020 roku padł absolutny rekord – w Brzesku zebrano 122 661,88 zł. W 2021 jak narazie nie udało się poprawić tego wyniku – ale nie wszystko jeszcze stracone.

Cały czas można wpłacać na e-skarbonka MOK Brzesko (https://eskarbonka.wosp.org.pl/8pp7cq) – działa jeszcze do północy 1 lutego.

Pieniądze zebrane w 29. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

foto: MOK Brzesko

IB

Podobne artykuły

Back to top button