ADV
Wiadomości
Trending

Finałowy kiermasz dla Marcelka w Czchowie

Niespełna tydzień dzieli nas od zaplanowanej na 31 marca 2021 r. operacji przeszczepienia wątroby Marcelkowi Kubali. Dawcą będzie jego tata  – Tomasz. Jednak przed wszystkimi którzy wspierają i dopingują małego wojownika z Jadownik jeszcze kilka dni trudnej walki o zebranie blisko miliona złotych.

Na ostatniej prostej – w zbliżający się weekend odbędzie się szereg kiermaszy charytatywnych i zbiórek publicznych dla Marcelka. W sobote 27 marca 2021 r. od godziny 9.00 w Czchowie wystartuje Świąteczny Kiermasz Ciast. Wolontariuszy z pysznymi ciastami i rozmaitymi przysmakami będzie można spotkać na parkingu pomiędzy Biedronką oraz Pepco. Kiermasz potrwa do wyczerpania zapasów. Organizatorzy liczą na wielkie serca i szczodrość mieszkańców Gminy Czchów.

Nie masz możliwości wybrac się w sobote do Czchowa? Zaplanowano wiele wydarzeń charytatywnych dla Marcelka – już w piątek będziemy o nich informować. Jest też wiele innych możliwości wsparcia o których piszemy poniżej.

Jak pomóc?

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel. Apelujemy o wsparcie finansowe i wpłaty na konto konto fundacji Siepomaga, za pośrednictwem której prowadzona jest ogólnopolska zbiórka dla Marcelka. Wierzymy że zbiórka zakończy się pełnym sukcesem!

Od ponad roku działa facebookowa grupa „Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi”, która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację Marcelka.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

IB

 

PLAKAT

 

Podobne artykuły

Back to top button