ADV
SportWiadomości
Trending

Futsal: Awans Okocimskiego U19 do kolejnej rundy

W niedzielę w hali sportowej Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 4 w Krakowie rozegrano II rundę eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U19. Oprócz gospodarza turnieju LKS Błyskawica Wyciąże udział w rozgrywkach wzięli: SMS Slone Miasto Wieliczka, BSF Bochnia, Jutrzenka Giebułtów oraz AP CANPACK Okocimski Brzesko. Zwycięzcą niedzielnych eliminacji został zespół z Wieliczki, który zanotował na swoim koncie 10 punktów, zapewniając sobie tym samym awans do kolejnej rundy.

Awans o do ostatniej III rundy wywalczyli również zawodnicy trenera Kamila Króla, którzy zakończyli turniej na 2 miejscu, mając w swym dorobku 9 punktów. Okocimski do samego końca walczył o pierwszą lokatę, jednak w swoim ostatnim meczu musiał uznać wyższość ekipy z Wieliczki, z którą przegrali 0:4. Była to jednocześnie jedyna porażka podopiecznych trenera Kamila Króla w niedzielnych eliminacjach.

Kadra: Miłosz Żmudzki, Oliwier Okas, Hubert Smulski, Radosław Curyło, Patryk Jawień, Michał Siudut, Maciej Węgrzyn, Kamil Marecik, Sebastian Pasek, Mateusz Mendelowski.

Wyniki:
LKS Błyskawica Wyciąże – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2
Jutrzenka Giebułtów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:7
AP CANPACK Okocimski Brzesko – BSF Bochnia 3:2
AP CANPACK Okocimski Brzesko – SMS Solne Miasto Wieliczka 0:4

Tabela:
1. SMS Solne Miasto Wieliczka 10 pkt
2. AP CANPACK Okocimski Brzesko 9 pkt
3. BSF Bochnia 7 pkt
4. Jutrzenka Giebułtów 3 pkt
5. LKS Błyskawica Wyciąże 0 pkt

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button