ADV
Advertisement
1
Advertisement
Sport
Trending

Futsal: Okocimski na Mistrzostwach w Lubawie

Zespół trenera Mateusza Wawryki zakończył zmagania w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U15. Zawodnicy Mistrzostwa rozpoczęli od zwycięstwa pokonując w swoim pierwszym meczu GKS SMS Futsal Tychy wynikiem 3:0. W kolejnym dniu Okocimski miał do rozegrania jeszcze dwa spotkanie, które niestety zakończyły się porażką co spowodowało odpadnięciem z dalszej części rozgrywek. Zwycięzcą turnieju został Rekord Bielsko-Biała, który w meczu finałowym pokonał GLKS Wilkowice 2:1.

Mimo braku awansu z fazy grupowej zwodnicy z Brzeska pokazali się z bardzo dobrej strony. Młodzi adepci piłki nożnej mogli zobaczyć i zmierzyć się z najlepszymi zespołami w Polsce, a zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje w kolejnych mistrzostwach.

Przy tej okazji Zarząd Klubu pragnie podziękować wszystkim osobom oraz firmom, które umożliwiły wyjazd drużynie i jednocześnie zdobycie cennego doświadczenie w rozgrywkach futsalowych.

Tabela fazy grupowa:
1. GKS SMS Futsal Tychy 6 pkt
2. Junior Hurtap Łęczyca 6 pkt
3. Olimpia Elbląg 3 pkt
4. AP CANPACK Okocimski Brzesko 3 pkt

Wyniki spotkań:
GKS SMS Futsal Tychy – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3 (Kacper Maciejasz x2, Igor Martyna)
Junior Hurtap Łęczyca – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Olimpia Elbląg 1:2 (Kacper MAciejasz)

Kadra: Franciszek Paździoch, Kacper Maciejasz, Arkadiusz Zuzia, Kamil Orzeł, Nikodem Mgłosiek, Brunon Turlej, Adrian Piekarz, Tomasz Mleczko, Patryk Rabiasz, Jakub Okas, Igor Martyna, Kacper Sowa, Karol Pajor, Filip Bober.

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button