ADV
EdukacjaPowiat BocheńskiWiadomości
Trending

Giełda Informacji Zawodowej w Zespole Szkół nr 1 w Bochni / zdjęcia

W Zespole Szkół nr 1 w Bochni trwa Giełda Informacji Zawodowej, która zgromadziła wszystkie szkoły średnie z terenu powiatu bocheńskiego. Do godziny 17 uczniowie ósmych klas i ich rodzice mogą się zapoznać z ich ofertą edukacyjną.

Na stoiskach uczestniczących szkół można znaleźć bogatą ofertę edukacyjną obejmującą różnorodne kierunki kształcenia. Każdy odwiedzający ma możliwość poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe I i II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz CKZiU w Łapanowie, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych z Nowego Wiśnicza, Zespół Szkół z Żegociny. Swoją ofertę przedstawia także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, bocheńska filia Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie oraz PUP w Bochni. Prezentują się również firmy współpracujące ze szkołami w kształceniu zawodowym.

Jesteśmy dumni z jakości kształcenia, jaką oferują nasze szkoły. To dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz całej społeczności szkół możemy zapewnić młodym ludziom najlepsze warunki do rozwoju i zdobycia potrzebnych umiejętności – wyjaśnia Adam Korta Starosta Bocheński.

Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami szkół, uczniowie mają okazję uzyskać szczegółowe informacje na temat planów nauczania, możliwości praktyk zawodowych oraz perspektyw zawodowych po ukończeniu danej szkoły.

sp

Podobne artykuły

Back to top button