ADV
blank
Wiadomości

Gmina Iwkowa nagrodzona trzema statuetkami

W niedziele 7 listopada 2021 r. w Tarnowie Wójt Gminy Iwkowa Bogusław Kamiński odebrał trzy statuetki w Plebiscycie na Najlepszy Projekt w powiecie „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”. Ideą plebiscytu było, wskazanie przez mieszkańców województwa najciekawszych i najważniejszych inicjatyw wpływających m.in. na podniesienie komfortu i jakości życia, zmieniających estetykę miejscowości, podnoszących standardy edukacji lub ochrony zdrowia.

Wydarzenie miało na celu pokazanie spektrum zmian w naszym regionie oraz podkreślenie zaangażowania i przedsiębiorczości Beneficjentów z Małopolski, którzy w pełni wykorzystali szansę, jaką daje wsparcie finansowe płynące z Unii Europejskiej.

Gmina Iwkowa została laureatem za:

  • Projekt edukacyjny „Moja przyszłość zaczyna się już dzisiaj- podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów oraz wspieranie uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi i społecznymi w szkołach publicznych Gminy Iwkowa.
  • Projekt „Obniżenie poziomu niskiej emisji w Gminie Iwkowa (paliwo gazowe lub biomasa)”.
  • Projekt „Budowa oczyszczalni ścieków wraz z kanalizacją sanitarną na terenie gminy Iwkowa.”

Wójt Gminy Iwkowa składa podziękowania wszystkim, którzy realizowali powyższe projekty tj. projektantom, wykonawcom, pracownikom urzędu, instytucjom finansującym oraz osobom, które oddały swój głos na projekty zawarte w plebiscycie.

Galeria zdjęć <==

iwkowa.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button