ADV
WiadomościWideo

Gminne Obchody Mikołajek w Dębnie / dużo zdjęć / video

3 grudnia 2022 r. w Hali Widowisko – Sportowej w Dębnie miało miejsce, niezwykłe wydarzenie. Po raz pierwszy w historii gminy z inicjatywy Wójta zostały zorganizowane Gminne Obchody Mikołajek.

Na wydarzenie zostały zaproszone wszystkie dzieci z terenu Gminy Dębno, które miały okazję osobiście spotkać się z Mikołajem.

Wiesław Kozłowski wójt Gminy Dębno podziękował wszystkim za liczną obecność, wszakże na wydarzenie przybyło blisko 500 najmłodszych mieszkańców. Święty Mikołaj rozdał maluchom słodkie prezenty.

Spotkanie było także okazją do zawarcia nowych znajomości, zrobienia wspólnych zdjęć, posmakowania waty cukrowej, popcornu i wspaniałej zabawy.

Wydarzenie uświetnił pokaz filmowy, podczas którego zostały wyświetlone krótkometrażowe filmy animowane o tematyce świątecznej „Madagwiazdka” oraz „Pada Shrek”.

Wójt Wiesław Kozłowski podkreśla, że Mikołajkowy pokaz nie jest jedyną tego typu inicjatywą. Już wkrótce na Hali w Dębnie zostanie wyświetlony pełnometrażowy film dla dorosłych i nie tylko.

foto: Maciej Mazur

Gmina Dębno

GALERIA ZDJĘĆ

Podobne artykuły

Back to top button