ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
na czasie

I miejsce bocheńskich policjantów w zawodach strzeleckich

Drużyna policjantów Komendy Powiatowej Policji w Bochni okazała się najlepsza w zawodach strzeleckich, które odbyły się z okazji Święta Wojska Polskiego.

W sobotę (16 sierpnia br.) na terenie strzelnicy w Bochni miało miejsce spotkanie z okazji Święta Wojska Polskiego. W ramach akcji odbyły się również XI Międzynarodowe Zawody Strzeleckie z broni krótkiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych samorządów oraz reprezentacji bocheńskich służb mundurowych w tym również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bochni

Drużyna bocheńskich policjantów zwyciężyła w kategorii drużynowej turnieju, odbierając z rąk organizatorów puchar oraz pamiątkowe dyplomy. Najważniejszym celem całego wydarzenia było jednak upamiętnienie bohaterstwa żołnierzy oraz wyrażenie swojej wdzięczności wszystkim tym, którzy służą Ojczyźnie.

policja.gov.pl

blankblank

blank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button