EdukacjaSport

Igrzyska Gminy Dębno w piłce halowej chłopców już za nami / zdjęcia

23 października 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej Chłopców objęte Patronatem Honorowym Wójta Gminy Dębno. Do rywalizacji zgłosiło się, aż 14 zespołów z terenu Gminy Dębno, które z ogromnym zaangażowaniem walczyły o tytuł najlepszej drużyny.

Podczas rozgrywek nie brakowało wyrównanych spotkań oraz rywalizacji do ostatnich sekund. Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i determinacją. Jednak w kategorii dzieci drużyna z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Dębna okazała się niepokonana. Drugie miejsce w turnieju zajął Zespół Szkolno – Przedszkolny w Sufczynie, natomiast III Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łysej Górze.

W kategorii Młodzieży Szkolnej mistrzem została drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, II miejsce zdobył Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnie, a III miejsce wywalczyła Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich.

Po zakończeniu rywalizacji odbyła się uroczystość wręczenia pucharów dla najlepszych drużyn, podczas której Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski podziękował wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz grę fair play.

Życzymy powodzenia w zawodach na szczeblu powiatowym!