ADV
SportWiadomości
Trending

III Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej / zdjęcia

W niedzielę, 18 lutego na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbył się III Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Do zawodów przystąpiły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Maszkienic, Porąbki Uszewskiej, Łysej Góry, Łoniowej, Dębna, Jaworska, Dołów, Perły oraz Niedźwiedzy.

Zawody przebiegały pod znakiem zaciętej rywalizacji, a uczestnicy dawali z siebie wszystko na boisku, prezentując nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także sportową pasję. Mecz za meczem kibice byli świadkami dynamicznych akcji, niezapomnianych strzałów oraz niekwestionowanego ducha drużynowego.

Po rozegranych meczach głos zabrał włodarz gminy gratulując zwycięzcom oraz dziękując wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i grę fair play. Słowa podziękowania skierował również do licznie zgromadzonych kibiców za wspaniały doping dla poszczególnych drużyn.

Na zakończenie turnieju Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wręczył puchar zwycięskiej drużynie wraz z czekiem opiewającym na kwotę 2 000 złotych, zdobywcom drugiego miejsca 1500 złotych, natomiast drużynie znajdującej się na trzecim stopniu podium 1000 złotych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w III Gminnym Turnieju OSP w Piłce Halowej.

Klasyfikacja prezentuje się następująco:

I miejsce – OSP PERŁA

II miejsce – OSP ŁYSA GÓRA

III miejsce – OSP DĘBNO

Gorąco zachęcamy wszystkie jednostki OSP do wzięcia udziału w Turnieju w przyszłym roku.

ug

Fot. Maciej Mazur

Podobne artykuły

Back to top button