ADV
blank
Wiadomości
Trending

Janusz Kwaśniak – 25 lat na stanowisku wójta Borzęcina!

Janusz Kwaśniak rozpoczynał swoją karierę samorządową jako asystent w bocheńskim biurze poselskim posła Janusza Brzeskiego. 29 października 1998 roku został wójtem Gminy Borzęcin, a 1 stycznia 1999 roku został wybrany do rady powiatu brzeskiego, gdzie uzyskał największą liczbę głosów w powiecie. Gminą Borzęcin kieruje nieprzerwanie do dziś. Od tego momentu mija już 25 lat! O tej rocznicy pamiętali pracownicy Urzędu Gminy Borzęcin, którzy przygotowali dla wójta Kwaśniaka niespodziankę. Były życzenia i okolicznościowy tort.

Do swojego jubileuszu wójt odniósł się na swoim profilu facebookowym.

Dziękuję pracownikom Urzędu Gminy, jednostek i instytucji za miłą niespodziankę z okazji Jubileuszu 25-lecia pełnienia przeze mnie funkcji wójta gminy Borzęcin. 25 lat minęło… jak jeden dzień, czas szybko płynie – panta rhei.

W ciągu tych lat były chwile miłe, ale i zdarzały się trudne, były wielkie sukcesy, ale też nie brakowało problemów, z którymi trzeba było się zmierzyć. Pokonywaliśmy przeciwności, podejmując kolejne wyzwania i z konsekwencją realizując liczne inwestycje i przedsięwzięcia.

To wszystko, co udało nam się dokonać, co osiągnęliśmy jest Państwa zasługą. To zasługa pracowników Urzędu, jednostek organizacyjnych i instytucji, Radnych poszczególnych kadencji, Sołtysów, Rad Sołeckich, działających w gminie organizacji pozarządowych, w tym: jednostek OSP, klubów sportowych, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń, parafii, lokalnych przedsiębiorców, a nade wszystko Mieszkańców, którzy mnie na co dzień wspierają. Te wszystkie środowiska budowały i wciąż budują pozytywny wizerunek Naszej Gminy, a poprzez swoje działania były i są dla mnie oraz Samorządu silnym wsparciem i pomocą.

Drodzy Mieszkańcy,
Dziękuję wam za lata zaufania, jakim mnie obdarzaliście podczas kolejnych wyborów powierzając mi funkcję Wójta Gminy Borzęcin, którą mam zaszczyt pełnić w ciągłości od 1998 roku. To dla mnie wielkie wyróżnienie. Jestem kontent, że mogę pracować z takimi ludźmi i dla takich ludzi. Stanowicie dla mnie inspirację do podejmowania kolejnych wyzwań…

Szczególne Słowa Podziękowania kieruję do Mojej Żony Marzeny za bezcenne wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość oraz zaangażowanie i merytoryczną pomoc w wykonywaniu służbowych obowiązków.


foto: fb Janusz Kwaśniak
Janusz Kwaśniak / IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button