ADV
Wiadomości

„Janusze ekologii” podrzucili śmieci do kosza „Jadowniczanki”

Problem odpadów przybiera nie raz kuriozalne formy i budzi mieszane uczucia. Przykładem tego jest świeża historia śmieci podrzucanych do kosza na stadionie sportowym w Jadownikach. Bo z jednej strony dobrze że śmieci nie wylądowały w przydrożnym rowie, a z drugiej strony wyczuwalne jest zażenowanie – bo jak można żerować na biednym klubie sportowym podrzucając do kosza swoje śmieci?

O problemie napisali na swoim profilu facebookowym działacze z JKS Jadowniczanka Jadowniki. Wrzucili również kilka zdjęć dokumentujących podrzucone śmieci – głównie stare części samochodowe.

– Stadion Sportowy w Jadownikach to nie śmietnisko! Dbajmy o Nasz obiekt !

Po raz kolejny na Naszym stadionie zauważono osoby, które bezprawnie przywożą i podrzucają śmieci do kontenerów klubowych, a także działają na szkodę LKSu poprzez zaśmiecanie oraz dewastację mienia klubowego. TAKIE DZIAŁANIA SĄ ZABRONIONE! – podkreślają działacze Jadowniczanki.

Osoby, które działają na szkodę oraz niszczą mienie klubu będą z pewnością pociągnięte do odpowiedzialności. Teren stadionu sportowego w Jadownikach jest objęty monitoringiem wizyjnym, tak więc sprawca lub sprawcy mogą liczyć się z konsekwencjami swojej działalności. Dodatkowo policyjne patrole mają również zwracać baczniejszą uwagę na okolice stadionu.

foto JKS Jadowniczanka Jadowniki
IB

Podobne artykuły

Back to top button