Wiadomości

„Janusze ekologii” podrzucili śmieci do kosza „Jadowniczanki”

Problem odpadów przybiera nie raz kuriozalne formy i budzi mieszane uczucia. Przykładem tego jest świeża historia śmieci podrzucanych do kosza na stadionie sportowym w Jadownikach. Bo z jednej strony dobrze że śmieci nie wylądowały w przydrożnym rowie, a z drugiej strony wyczuwalne jest zażenowanie – bo jak można żerować na biednym klubie sportowym podrzucając do kosza swoje śmieci?

O problemie napisali na swoim profilu facebookowym działacze z JKS Jadowniczanka Jadowniki. Wrzucili również kilka zdjęć dokumentujących podrzucone śmieci – głównie stare części samochodowe.

– Stadion Sportowy w Jadownikach to nie śmietnisko! Dbajmy o Nasz obiekt !

Po raz kolejny na Naszym stadionie zauważono osoby, które bezprawnie przywożą i podrzucają śmieci do kontenerów klubowych, a także działają na szkodę LKSu poprzez zaśmiecanie oraz dewastację mienia klubowego. TAKIE DZIAŁANIA SĄ ZABRONIONE! – podkreślają działacze Jadowniczanki.

Osoby, które działają na szkodę oraz niszczą mienie klubu będą z pewnością pociągnięte do odpowiedzialności. Teren stadionu sportowego w Jadownikach jest objęty monitoringiem wizyjnym, tak więc sprawca lub sprawcy mogą liczyć się z konsekwencjami swojej działalności. Dodatkowo policyjne patrole mają również zwracać baczniejszą uwagę na okolice stadionu.

foto JKS Jadowniczanka Jadowniki
IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast