ADV
Wiadomości

Już dzisiaj 28 finał WOŚP w Brzesku!

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  po raz 28 zagra dla tych którzy najbardziej potrzebują pomocy. Także i w Brzesku podobnie jak w latach ubiegłych zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już od rana w niedzielę 12 stycznia 2020 r. na ulicach miasta będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Każdy z wolontariuszy powinien posiadać identyfikator ze zdjęciem, hologramem i danymi sztabu dla którego prowadzi zbiórkę. Puszki do których prowadzona jest zbiórka zabezpieczone są banderolami. Wolontariuszom na pewno nie zabraknie czerwonych serduszek. 

Brzeski finał odbędzie się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym, a jego start zaplanowano na 15.30.

O godzinie 15.30, wystąpi grupa taneczna i wokalna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku. O 16.00 wystąpi Bartas Szymoniak – beatboxer, były wokalista legendarnego zespołu Sztywny Pal Azji. Na godzinę 17.15 zaplanowano występ brzeskiego zespołu rockowego Na Fakturę. O 18.00 wystąpi Miejska Orkiestra Dęta. Gwiazdą wieczoru będzie Witek Muzyk Ulicy – jego koncert zaplanowano na godz. 19.30.

Wielkoorkiestrowe licytacje odbywać się będą o 17.00, 17.45 i 18.45. 

Więcej informacji i szczegółowy program w artykule: 28. Finał WOŚP w Brzesku – 12 stycznia 2020 / PROGRAM <==

„Wiatr w żagle” – pod takim hasłem odbędzie się w całej Polsce 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Celem zbiórki pieniędzy na WOŚP 2020 jest zakup urządzeń służących do ratowania życia i zdrowia dzieci wymagających specjalistycznych operacji.

IB

 

Podobne artykuły

Back to top button