ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Katarzyna z Tworkowej i jej rodzina w gronie laureatów konkursu firmy PAGEN

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? Okazuje się, że jest to możliwe! Katarzyna z Tworkowej biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym firmy PAGEN na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dała szansę swojej rodzinie na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 lutego do 25 marca bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

  • Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Mariusza i Agaty ze Świdnika.
  • Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla Katarzyny i jej rodziny z Tworkowej.
  • Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Damiana i Agnieszki z Dębicy.

W przygotowanie naszego zgłoszenia konkursowego zaangażowałam niemal całą rodzinę, jednak to dzieci odegrały w nim największą rolę. W naszym filmie życzymy m.in. zdobywania nowych rynków, rozwoju nowych technologii, trafnych decyzji biznesowych, zadowolonych Klientów, a także zdrowia, szczęścia i kolejnych owocnych 25 lat. Cieszę się, że wybierając okna firmy PAGEN przy okazji mogę dać radość mojej rodzinie – mówi Katarzyna z Tworkowej, Laureatka 2 miejsca, która dokonała zakupu w Salonie Producenta w Gnojniku.

Obecnie trwa 3 runda konkursu, która zakończy się 25 kwietnia. Konkurs, w ramach którego Producent łącznie wręczy 5 voucherów Wakacje.pl oraz 10 voucherów Hotelu BUKOVINA potrwa do 25 czerwca 2023 roku, a wybór Laureatów nastąpi każdego 25-go dnia miesiąca. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich.

Cieszę się, że zainteresowanie naszym Konkursem rośnie, a zgłoszenia są coraz ciekawsze. W poprzedniej rundzie konkursu główną nagrodę zdobyli Patrycja i Jacek z Czchowa, którzy także dokonali zakupu w Gnojniku, teraz Pani Kasia zdobyła nagrodę za 2 miejsce – może w kolejnej rundzie znowu przyniosę komuś szczęście – podsumowała Kinga Robak, Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmy PAGEN.

Więcej informacji o Konkursie Jubileuszowym „Gratulacje na Wakacje” firmy PAGEN >>

artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

Back to top button