ADV
KulturaPowiat TarnowskiWiadomości
Trending

Kolejna edycja „Dni Wikliny” coraz bliżej. Będzie się działo!

Po rocznej przerwie do Ispu wracają „Dni Wikliny” i to od razu z rozmachem. Na wszystkich mieszkańców regionu czeka bogata oferta artystyczna i szereg atrakcji. Gwiazdą imprezy będzie Cleo. Nie zabraknie również warsztatów wyplatania z wikliny, stoisk z lokalnymi wyrobami, strefy animacji dla dzieci oraz wesołego miasteczka.

Burmistrz Wojnicza, Tadeusz Bąk serdecznie zaprasza na jedną z największych imprez plenerowych w regionie tarnowskim, czyli na ósmą już edycję „Dni Wikliny”, które odbędą się w dniach 29 i 30 lipca na terenie boiska sportowego w Ispie.

Na mieszkańców gminy Wojnicz oraz wszystkich przyjezdnych czeka wiele atrakcji. Tegoroczną gwiazdą wydarzenia jest Cleo, która zagra swoje największe hity. Na scenie pojawią się również m.in. zespoły: Milano oraz Mig. Jednak „Dni Wikliny” to nie tylko muzyczne widowisko, to przede wszystkim promocja lokalnego rękodzieła – a więc wszystkiego, co związane z wikliną. Będą więc targi wikliniarskie oraz warsztaty i pokazy wyplatania. Nie zabraknie również wesołego miasteczka, stoisk z lokalnymi wyrobami, zabawy tanecznej oraz animacji dla dzieci.

Organizatorami tego wydarzenia jest Urząd Miejski w Wojniczu, Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu, Stowarzyszenie „Wiklina” Przyjazny Isep oraz Sołtys Ispu wraz z Radą Sołecka.

IB

Plakat

Podobne artykuły

Back to top button