ADV
blank
Wiadomości
Trending

Kolejny atak ekshibicjonisty. Tym razem obok autostrady

W piątek 21 lipca 2023 roku w godzinach 17:30-19.00 na drodze serwisowej obok autostrady A4 (na odcinku Mokrzyska-Brzesko) po raz kolejny dał o sobie znać ekshibicjonista, który obnażał się i onanizował. Prawdopodobnie to ten sam mężczyzna, który dopuścił się podobnego czynu na początku maja 2023 r. w Lesie Szczepanowskim.

– Mężczyzna, blondyn, ubrany cały na różowo, z wyglądu +-30 lat jeździł na rowerze na drodze serwisowej obok autostrady A4 (na odcinku Mokrzyska-Brzesko) w godzinach popołudniowych.

Po drodze mijał mnie kilka razy, miałam wrażenie, że specjalnie jeździ w kółko i mnie obserwuje.

W pewnym momencie zniknął mi z oczu, jak się później okazało stanął przy drzewach, a w momencie gdy mijałam go po raz kolejny ściągnął spodnie i zaczął sie zaspokajać.

Kiedy sięgnęłam po telefon, żeby go nagrać/zrobić zdjęcie (w celu ustalenia tożsamości), spłoszył się i uciekł.

Proszę na siebie uważać, nie wiadomo do czego taka osoba jest zdolna, a w dodatku na tej drodze jeździ i spaceruje wiele dzieci!” – napisała prosząca o anonimowość kobieta zbulwersowana cały zdarzeniem.

Do podobnego zdarzenia w Lesie Szczepanowskim doszło na początku maja. Pisaliśmy o tym w materiale:

Ekshibicjonista w Lesie Szczepanowskim <==

Ekshibicjonizm (łac. exhibeo „pokazuję” od ex „na zewnątrz” i habeo „mam”) – rodzaj parafilii seksualnej; stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest demonstrowanie swoich narządów płciowych lub aktywności seksualnej (np. masturbacji) obcym osobom – zazwyczaj płci przeciwnej – które się tego nie spodziewają.


IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button