ADV
Wiadomości

Kolejny „odbierak” zatrzymany przez tarnowskich policjantów

40 letni mieszkaniec Krakowa podejrzany o udział w oszustwie metodą „na wypadek” został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Mężczyzna odebrał od seniorki z powiatu tarnowskiego 30 tysięcy złotych, wykorzystując historię o rzekomym wypadku członka jej rodziny.

Po intensywnych działaniach procesowych i operacyjnych policjanci KMP Tarnów wytypowali sprawcę i zatrzymali go na terenie Lublina. Mężczyzna został doprowadzony do sądu wraz z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Przypominamy! Policjanci, prokuratorzy i pracownicy banków nigdy nie proszą telefonicznie o przekazywanie pieniędzy.

Jeśli otrzymasz podobny telefon, rozłącz się i natychmiast
skontaktuj się z numerem alarmowym 112.

asp. Kamil Wójcik KMP Tarnów

 

Podobne artykuły

Back to top button