ADV
Wiadomości

Kolizje i stłuczki na autostradzie A4 koło Brzeska/ 25 kwietnia 2020 r.

blankW sobotę 25 kwietnia 2020 r. na odcinku autostrady A4 pomiędzy Bochnią i Brzeskiem doszło do dwóch wypadków z udziałem samochodów osobowych.

Po pierwszego zdarzenia doszło na 466 km autostrady A4 pas w kierunku Brzeska. W zdarzeniu brały udział trzy samochody. Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy z jednostek PSP Bochnia oraz  PSP Brzesko oraz OSP Rzezawa. Działania wyjaśniające oraz zabezpieczające prowadziła Policja oraz pracownicy służby autostradowej. Ruch odbywał się jednym pasem.

Do drugiego ze zdarzeń doszło około godziny 14.30 na 466 km autostrady A4 na wysokości miejscowości Jodłówka pas w kierunku Brzeska. W zdarzeniu brały udział cztery samochody. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy z jednostek PSP Bochnia, PSP Brzesko oraz OSP Rzezawa. Osobom poszkodowanym pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania wyjaśniające oraz zabezpieczające prowadziła Policja oraz pracownicy służby autostradowej.

foto: OSP Rzezawa
IB

 

Dzisiaj 25.04.20r o godz 14.36 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na autostradzie A4 w 466 km kierunek Tarnów . Zderzenie czterech pojazdów.

Opublikowany przez OSP KSRG Rzezawa Sobota, 25 kwietnia 2020

blank

Podobne artykuły

Back to top button