ADV
1
Wiadomości
Trending

Komendant hufca Brzesko phm. Bartłomiej Turlej uhonorowany podczas 9. edycji Plebiscytu TADEK

W sobotę 23 kwietnia 2022 r. w Nowohuckim Centrum Kultury odbyła się Gala Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2021 roku.

Laureatem Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2021 roku w kategorii „Komendant Hufca”, nagroda im. hm. Stanisława Spólnika, pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie został podharcmistrz Bartłomiej Turlej z Hufca ZHP Brzesko im. Mikołaja Kopernika.

TADEK, czyli Tradycyjna Akademia Dla Extra Kadry, to coroczne święto małopolskich instruktorek i instruktorów, które przybiera formę Plebiscytu Instruktorskiego, organizowanego przez ZHP Chorągiew Krakowską.

Plebiscyt TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2021 roku miał na celu nagrodzenie harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce, którzy w swojej codziennej harcerskiej działalności wykazują się szczególną inicjatywą, postawą godną naśladowania i wielkim zaangażowaniem w swoją wolontariacką pracę.

Tym samym organizator – Chorągiew Krakowska ZHP – chce propagować postawy, które reprezentują zgłoszeni kandydaci takie jak sumienność, wytrwałość, bezinteresowne zaangażowanie, chęć do pracy z dziećmi, odpowiedzialność i wszystkie te cechy, które powinien posiadać dojrzały instruktor i obywatel.

foto: Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki

Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki

Podobne artykuły

Back to top button