ADV
Wiadomości
Trending

Koronawirus w Szkole Podstawowej w Sufczynie / 30 września 2021 r.

W czwartek 30 września 2021 r. w Szkole Podstawowej w Sufczynie potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u jednego z uczniów VII klasy.

W związku z zaistniałą sytuacją i z uwagi na kontakt z osobą zakażoną — uczniowie klasy VII na polecenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku zostali objęci kwarantanną od 30 września do 4 października 2021 r. Kwarantanna i procedura nadzoru nie dotyczą domowników uczniów.

W okresie kwarantanny uczniowie realizować będą obowiązek szkolny w trybie zdalnego nauczania przy użyciu platformy Microsoft Teams.

– Uczniowie klasy siódmej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Księdza Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie w dniach od 30.09.2021 do 04.10.2021 realizować będą obowiązek szkolny w trybie zdalnego nauczania przy użyciu platformy Microsoft Teams.

Ponadto pozostają objęci kwarantanną i procedurą nadzoru, która nie dotyczy domowników uczniów.

Wprowadzenie zdalnego trybu nauczania spowodowane jest stwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u jednego z uczniów uczęszczających do tej klasy – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej szkoły podstawowej w Sufczynie.

Wg informacji Ministerstwa Zdrowia — w Powiecie Brzeskim w dniu 30 września 2021 r. zaraportowano 5 nowych przypadków koronawirusa, a w całej Małopolsce 97.

PSPS w Sufczynie / IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button