ADV
Wiadomości

Łęki. Wolontariusze uprzątnęli przydrożne rowy / zdjęcia

W minioną sobotę 23 marca 2024 r. po raz kolejny, odbyła się akcja sprzątania Łęk. Uczestnikom akcji sprzątania  sprzyjała pogoda, chęci nie brakowało – więc udało się zrobić kawał dobrej roboty. W efekcie czterogodzinnej akcji udało się zapełnić pełen kontener śmieci, które teraz nie będą już szpecić otoczenia.

– Pogoda była dla nas bardzo łaskawa i kolejna zbiórka śmieci w naszej wsi przechodzi do historii jako udana.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, wynikiem której jest pełen kontener śmieci. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym uczestnikom, którzy z zapałem i poświęceniem sprzątali przydrożne rowy i okoliczne lasy, a także strażakom z OSP Łęki na których zawsze można polegać.

Mam nadzieję, że ten porządek zostanie z nami jak najdłużej i zachęcam każdego mieszkańca, aby dbał o swoje najbliższe otoczenie. Dzięki temu wszystkim nam będzie żyło się przyjemniej. DZIĘKUJĘ!!! – napisała na swoim profilu radna wsi Łęki Maria Kamysz.

Pomimo starań wolontariuszy śmieci niestety nie ubywa – co roku znajda się osoby które zamiast wyrzucić śmieci do kosza, to wyrzucą je do lasu… Niemniej dzięki mrówczej pracy ludzi dobrej woli przydrożne rowy nie prezentują się już tak tragicznie.


foto: OSP Łęki
OSP Łęki / IB

Podobne artykuły

Back to top button