ADV
Wiadomości
Trending

Lew Diego z pomocą dla Marcelka Kubali z Jadownik! Licytacja charytatywna

Akcja gromadzenia pieniędzy na transplantację wątroby dla Marcelka Kubali z Jadownik nabiera co raz większego rozpędu. W grupie Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi pojawiają się każdego dnia dziesiątki ogłoszeń i licytacji charytatywnych.

Jedna z nich zwróciła naszą uwagę. Tym razem można będzie wylicytować warsztaty z lwem Diego w prywatnym  zoo w Czchowie. Białego lwa Diego nie trzeba specjalnie przedstawiać czytelnikom Informatora Brzeskiego. Pisaliśmy o nim wiele razy w ostatnich miesiącach.

Lwy z Czchowa nie są zwyczajnymi lwami (w prywatnym zoo Fun Animals w Czchowie przebywa para lwów: Diego i Amira). Są dużo bardziej łagodne w przeciwieństwie do większość lwów widywanych w ogrodach zoologicznych. Biały lew to mutacja genetyczna lwa południowoafrykańskiego Panthera Leo krugeri. W stanie dzikim występuje w regionie Timbavati w Republice Południowej Afryki, przy granicy z Mozambikiem. Od kilku lat białe lwy pojawiają się w Polsce w prywatnych hodowlach.

– Na licytację dla Marcelka wystawiam okazję przeżycia niezwykłej przygody- warsztaty z białym lwem Diego z możliwością wejścia do klatki, jedyne takie miejsce w Polsce, być może i w Europie także! Ostatnim gościem lwa Diego był Youtuber Friz wraz ze swoją ekipą oraz raper Kubańczyk, który z Diego nakręcił fragmenty do teledysku „Młody Kot „. Licytację kończymy 7 lutego o godzinie 21. Start od 700 zł. Serdecznie zapraszam – pisze Paulina Robak.

Zapraszamy do licytowania!

Link do licytacji „Warsztaty z lwem Diego” w grupie Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button