ADV
KulturaWideo
Trending

Lucyna Mazur już po finale The Voice Senior. „Dziękuję za całe wsparcie, jakie otrzymałam, każde ciepłe słowo i ciepłą myśl!”

W sobotę, 17 lutego 2024 r. w TVP2, odbył się finał piątej edycji „The Voice Senior”. Ośmiu finalistów walczyło o spełnienie muzycznych marzeń, statuetkę programu i 50 tysięcy złotych. Wśród nich była mieszkanka Powiatu Brzeskiego – Lucyna Mazur z Czchowa. Jej występ zgromadził przed telewizorami niemałą publiczność.

W finale Lucyna Mazur wykonała „Do grającej szafy grosik wrzuć” Marii Koterbskiej. Zdaniem Maryli Rodowicz lepszy okazał się Roman Wojciechowski i tym samym jako trzeci zameldował się w finałowej czwórce.

Ostatecznie serca widzów podbiła Regina Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak – to w jej ręce powędrowała statuetka Najlepszego Głosu oraz nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych.

Mimo, że decyzją widzów wygrała rywalka Lucyny Mazur – wokalistka z Czchowa nie jest zawiedziona!

– Dziękuję za całe wsparcie, jakie otrzymałam, każde ciepłe słowo i ciepłą myśl!

Chcę, abyście wiedzieli, że nie traktuję werdyktu jako porażki. Absolutnie nie! Moim największym osiągnięciem było wystąpić tam na etapie 'Blind’ a cała reszta… to piękny bonus! Nieplanowany bonus.

Gratuluję Romanowi Pazurowi Wojciechowskiemu, który został wybrany do ścisłego finału i Reginie Rosłaniec Bavcevic, która WYGRAŁA! Serdeczne gratulacje!

A o dalszych planach muzycznych na pewno będę Was informować – napisała na profilu Lusi Mazur – Voice Senior.

W kinie „Baszta” w Czchowie w sobotę od godziny 20 z inicjatywy MOKSiR w Czchowie odbyło się wspólne oglądanie programu „The Voice Senior” oraz kibicowanie Lucynie Mazur.

Pojawily się już pierwsze informacje nt tego gdzie będzie można usłyszeć na żywo Lucynę Mazur. Finalistka „The Voice Senior” wystąpi na scenie, na zakliczyńskim Rynku w sobotę24 sierpnia 2024 r., podczas dorocznego wydarzenia jakim są Dożynki Gminy Zakliczyn i Festiwal Fasoli w Zakliczynie.

’The Voice Senior’ to nie tylko muzyczny spektakl, ale również emocjonalna podróż przez życie i marzenia rozśpiewanych finalistów piątej edycji programu. To także przypomnienie, że marzenia są po to, by je realizować, bez względu na wiek.

Lucyna Mazur

Od najwcześniejszych lat żyje w rytmie muzyki, która była dla niej nie tylko pasją, ale i drogowskazem życiowym. Początkowo śpiewu uczyła się, słuchając radia, co pozwoliło jej rozwijać talent w domowym zaciszu. Przełomem w jej życiu okazało się spotkanie z przyszłym mężem, z którym nie tylko związała swoje życie, ale i muzyczną karierę. Razem stworzyli zgrany zespół, który stał się stałym punktem na wielu imprezach. Muzyka była też ważną częścią życia rodzinnego Lucyny – razem z mężem wychowywali piątkę dzieci, zarażając ich miłością do dźwięków. Nagła śmierć męża była dla Lucyny i jej rodziny ogromnym ciosem, wywracając ich życie do góry nogami. Lucyna stanęła przed koniecznością walki o byt, co skłoniło ją do podjęcia pracy w Austrii, gdzie przez lata śpiewała na wiedeńskich dancingach, starając się zapewnić godne życie sobie i dzieciom. Po latach poświęceń i pracy, 4 lata temu Lucyna wróciła na stałe do Czchowa, gdzie teraz, ciesząc się zasłużoną emeryturą, może w pełni oddać się swojej twórczości. Lucyna nie ustaje w pisaniu wierszy, nagrywaniu piosenek i dzieleniu się nimi w internecie, pokazując, że prawdziwa pasja nie zna ograniczeń wiekowych. Z ogromnym bagażem doświadczeń i pełna artystycznej energii, Lucyna Mazur przyszła do „The Voice Senior”, bo wierzy, że teraz jest najlepszy moment, by pokazać światu swoją unikalną muzykalność i doświadczenie życiowe przelane w każdy dźwięk i słowo swoich utworów.


foto: fb@Lusi Mazur – Voice Senior
IB / TVP / zakliczyninfo.pl

VIDEO

Podobne artykuły

Back to top button