ADV
WiadomościWideo
Trending

Marcelek Kubala – video podsumowujące walkę o życie i zdrowie chłopca w 2021 r.

Początek roku to czas wielu podsumowań. Mijający rok podsumowali także bliscy Marcelka Kubali – małego wojownika z Jadownik, który dzięki wsparciu ludzi dobrej woli oraz determinacji rodziców przeszedł w Chicago operację rodzinnego przeszczepu wątroby.

2021 rok był dla nich wyjątkowo trudny, ale był też czasem radości. Swoje wielomiesięczne zmagania bliscy Marcelka przedstawili w kilkunastominutowym nagraniu, które dokumentuje to co przeszła ich rodzina.

– Film dokumentuje cały rok walki o życie Marcelka. Cały rok streszczony w 16 minutach filmu.

Rok który przyniósł nam pełen wachlarz emocji i doświadczeń. Rok pełen bólu i wyrzeczeń ale także pełen szczęścia i radości. Rok pełen nadziei i wyzwań ale i spełnionych marzeń. Rok w którym doznaliśmy wiele dobroci od ludzi, ogrom wsparcia i życzliwości. Rok w którym Niemożliwe Stało Się Możliwe.

Te wszystkie wydarzenia na zawsze pozostaną w naszych sercach – czytamy w opisie do filmu.

Nie byłoby to wszystko możliwe, gdyby nie wielka mobilizacja dziesiątków tysięcy ludzi dobrego serca, których wsparcie dało Marcelkowi szansę na zdrowie i życie. Dlatego tez rodzice proszą o podzielenie się swoimi wspomnieniami w komentarzach.

– A Wy Kochani jak wspominacie ten niezwykły dla nas wszystkich czas?
Podzielcie się swoimi wspomnieniami w komentarzach – dodają bliscy Małego Wielkiego Wojownika.

Rodzice Marcelka mają nadzieję, że historia Marcelka da również siłę do walki innym rodzinom w trudnej sytuacji.

– Do niedawna sami śledziliśmy historie chorych dzieci i ich wygraną walkę o życie. Bardzo nas to mobilizowało do działania i dawało ogromną nadzieję na to że nam również się uda. Dziś to my możemy podzielić się naszą historią. Być może ona wleje nadzieję w serca innych rodziców. Dlatego bardzo prosimy o udostępnianie – proszą rodzice Marcelka.

Wśród materiałów, jakie znalazły się w nagraniu, nie zabrakło także materiałów, jakie opublikowaliśmy na łamach Informatora Brzeskiego.

W Nowym Roku składamy dla Marcelka Kubali i jego bliskich – najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości! Zdrówka Marcelku!


IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button