ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko. Mieszkańcy Osiedla Ogrodowa nie zgadzają się z wysokością rachunków za ogrzewanie. Spotkanie w Centrum Bibliotecznym.

W poniedziałek 23 października 2023 r. na drzwiach wejściowych bloków administrowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Brzesku pojawiły się anonimowe ogłoszenia. Z ich treści wynika, że we wtorek 24 października 2023 r. o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbędzie się spotkanie z ekipą telewizji POLSAT.

Podczas spotkania ma został nagrany materiał z osobami, które uważają, że otrzymały zawyżone rachunki za dostarczoną energię cieplną.

Anonimowy organizator prosi osoby które otrzymały takie rachunki i które czują się pokrzywdzone z tego powodu o obecność na spotkaniu celem podzielenia się swoją opinią.

Treść ogłoszenia

W dniu jutrzejszym ( tj. 24 października 2023r o godzinie 17.00 ) w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku gościła będzie ekipa telewizji Polsat, celem nagrania materiału, w związku z zawyżonymi rachunkami wystawionymi przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Brzesku przy ul. Ogrodowej za dostarczanie energii cieplnej do mieszkań przez nią administrowanych.

Osoby, które dostały takowe rachunki i czują się pokrzywdzone prosimy o stawiennictwo w dniu jutrzejszym w miejscu wyznaczonym wyżej, celem podzielenia się swoimi spostrzeżeniami jak najwyższa frekwencja jest potrzebna, aby zobrazować skalę problemu i uwiarygodnić przedstawiane racje.


foto: nadesłane

IB

Podobne artykuły

Back to top button