ADV
Wiadomości

Mieszkanki Powiatu Brzeskiego powalczą o tytuł Miss Małopolski

W sobotnie popołudnie 19 marca 2022 r. odbędzie się półfinał Miss i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Hotel Swing w Krakowie.

Podczas półfinału zostaną wyłonione finalistki do tytułu Miss i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022, największego, jedynego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Małopolskim. Ponad 200 uczestniczek będzie walczyć o awans do finału konkursu.
★ 15:00 – Półfinał Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022
★ 19:00 – Półfinał Miss Woj. Małopolskiego 2022

Wydarzenie można będzie obejrzeć online <==

205 kandydatek z całego województwa (i nie tylko) zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Woj. Małopolskiego ubiega się 147 kandydatek z rocznika 1994-2003, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego ubiegaj się 58 kandydatek z rocznika 2004-2008.

Wśród dziewczyn które zgłosiły się do konkursu znalazły się mieszkanki Powiatu Brzeskiego.

W rywalizacji bierze udział 5 dziewczyn.

Weronika Migda z Łysej Góry (Gmina Dębno) – 21 lat

Jola Rysiewicz z Wojakowej (Gmina Iwkowa) – 22 lata

Wiktoria Legutko z Uszwi (Gmina Gnojnik) – 19 lat

Vanessa Machnik z Przyborowa (Gmina Borzęcin) – 19 lat

Magdalena Maciuła z Jasienia Brzeskiego (Gmina Brzesko) – 24 lata

O Konkursie Miss Województwa Małopolskiego

Konkurs Miss Woj. Małopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

Wybory są promocją województwa Małopolskiego i Krakowa. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki Małopolski dbają także o wizerunek i promocję firm partnerskich.

Konkurs kończy gala finałowa na której zostanie wybrana najpiękniejsza mieszkanka Małopolski oraz Krakowa.

Udział w konkursie pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling.

Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu.

foto: Miss Małopolski
Miss Małopolski

Podobne artykuły

Back to top button