ADV
Wiadomości
Trending

Mieszkanki Powiatu Brzeskiego powalczą o tytuł Miss Województwa Małopolskiego 2022

W czwartek 12 maja 2022 r. organizatorzy konkursu Miss Województwa Małopolskiego 2022 zaprezentowali pierwszą oficjalną sesję zdjęciową uczestniczek konkursu.

Wśród dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu, znalazły się mieszkanki Powiatu Brzeskiego. To Wiktoria Legutko z Uszwi (Gmina Gnojnik) oraz Jola Rysiewicz z Wojakowej (Gmina Iwkowa).

W rywalizacji bierze udział łącznie 65 dziewczyn.

Konkurs Miss Województwa Małopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

26 czerwca 2022 odbędą się gale finałowe najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim – Miss Woj. Małopolskiego i Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022. Gale finałowe odbędą się w HOTEL SWING w Krakowie. Nową Miss ukoronuje ustępująca Miss Małopolski 2021 Gabriela Ziembańska, natomiast Miss m. Krakowa ukoronuje Monika Wsolak Miss Krakowa 2021.

Wiktoria Legutko – Uszew / 19 lat

Jola Rysiewicz – Wojakowa / 22 lata

foto: Miss Województwa Małopolskiego  fb (Roman Słomka Fotograf)

Miss Województwa Małopolskiego / IB

Podobne artykuły

Back to top button